Dárkové poukazy

Chcete někomu darovat zážitek v podobě návštěvy Lanového centra PROUD? Připravili jsme pro Vás několik variant, ze kterých si můžete vybrat tu, která Vám bude nejvíce vyhovovat.

Cena

od 500 Kč
kus

Popis dárkového poukazu

Udělejte svým blízkým radost. Zažili jste sami program v Lanovém centru a byli jste spokojeni? Líbí se vám naše nabídka a znáte někoho ve svém okolí, kdo by byl podobnou aktivitou nadšen? Zakupte originální dárek pro své přátele, kolegy nebo obchodní partnery. Nabízíme vám dárkové poukazy na programy v Lanových centrech PROUD.

Nabízíme 2 typy poukazů

  • Poukazy v nominálních hodnotách 500, 1000, 1500 a 2000 Kč. Obdarovaný si z naší nabídky sám vybere, který program mu bude nejvíce vyhovovat. Poukazy je možné libovolně kombinovat s dalšími formami plateb.
  • Poukazy na konkrétní program bez uvedené ceny. Poukaz lze vystavit na libovolný program z naší nabídky. Na poukazu je uveden počet osob a program, na který se poukaz vztahuje.
    Z této kategorie jsou nejoblíbenější poukazy na program Privat a Lezení bez objednávky.
Platnost poukazu je vždy jeden rok od data jeho zakoupení. 

Jak poukaz získat

  • Osobní vyzvednutí - Poukazy je možné zakoupit osobně v kanceláři lanového centra na adrese Rubeška 393/7, Praha 9 Vysočany. V kanceláři jsme ve všední dny od 9:00 do 16:00 (doporučujeme telefonické ověření). Mapa zde
  • Zaslání na dobírku - Napište nám emailem který poukaz jste si vybrali a adresu, na který chcete poukaz zaslat. Do 3 pracovních dnů jej odešleme. Za dobírku účtujeme 80Kč k ceně poukazu.
  • Platbou na účet - Napište nám emailem který poukaz jste si vybrali a adresu, na který chcete poukaz zaslat. Obratem Vám zašleme platební detaily. Jakmile bude platba uhrazena, zašleme Vám dárkový poukaz na uvedenou adresu.

Prodloužení platnosti poukazu

Nestihli jste Váš poukaz využít v době jeho platnosti?

Platnost dárkových poukazů prodlužujeme za poplatek 5% z hodnoty poukazu za měsíc prodloužení.
Poukaz si můžete nechat prodloužit v kanceláři lanového centra po předchozí domluvě.

Více informací získáte e-mailem nebo telefonicky na 605215396.