Praha

Kontakt na LC Praha

Kontaktní osoba: Emil Markup
Adresa: Rubeška 393/7
Město: Praha 9 - Vysočany
PSČ: 19000
Email: praha@lanovecentrum.cz
Mobil: +420 605 215 396 (volejte v pracovní dny 9 - 16h)
Provozní doba: provozní dobu najdete zde

Fakturační údaje

Lanové centrum PROUD z.s.
Na Střelnici 48
Olomouc
77200

IČ: 70630763
DIČ: CZ70630763

Najděte si cestu k nám

Odkud:

Jak se k nám dostanete metrem?

Linkou B do stanice Vysočanská - výstup "Sokolovská ulice" - po výstupu z metra zahnout doleva směr centrum - na první světelné křižovatce zahnout doprava - 200m k areálu Lanového centra PROUD.

Jak se k nám dostanete tramvají?

Tramvají č. 14 (Spořilov - Nádraží Vysočany) nebo č.16 (Sídliště Řepy - Lehovec) vystoupit na zastávce Poliklinika Vysočany – vydejte se na začátku parku, přes mostek k areálu Lanového centra PROUD.

Jak se k nám dostanete vlakem?

Vlakem do železniční stanice Praha Vysočany - jakmile vyjdete z podchodu zahnout druhou ulici doprava (Podnádražní) - po cestě dojdete za tři minuty k areálu Lanového centra PROUD

Jak se k nám dostanete autem?

Od centra Prahy: jet směrem na Libeňský most a Vysočany, přes Balabenku a po ulici Sokolovská k Poliklinice Vysočany (budete ji mít na pravé straně - hned na první světelné křižovatce za budovou polikliniky zahnout doleva - 200m k areálu Lanového centra PROUD.

Od Černého mostu: jet směr centrum a Vysočany - Kolbenovou ulici až na její konec, kde přejedete rovně přes světelnou křižovatku na ulici Sokolovská - hned na další světelné křižovatce (před mostem) doprava - 200m k areálu Lanového centra PROUD.

!!! Parkovat lze na trošku zastrčeném veřejném parkovišti hned pod velkou budovou firmy ProMoPro a Velux (P1, fialová zóna), na placeném parkovišti na ulici Pešlova (P2, pod nádražím Praha Vysočany a tak tři minuty od lanového centra) nebo přímo u nádraží Vysočany (P3). Je také možnost využít parkování v OC Fénix a Galerii Harfa dle jejich platného ceníku a provozního řádu.

Mapa parkování