Praha

Příměstské tábory 2024

Vážení rodiče, milé děti,

novinkou letošního roku je rozdělení našeho klasického příměstského táboru "Pod lany" (v Lanovém centru PROUD ve Vysočanech, Praha 9), na tábor pro mladší děti (6-10 let) a pro straší děti (10-16 let). Pro obě kategorie jsme si připravili 8 turnusů. Teenager camp, určený pro starší děti do 18 let, bude mít dva turnusy . 
Během prvního týdne prázdnin, také organizujeme speciální příměstský tábor, u kterého je možnost přihlášení i na menší počet dnů. 

Těšíme se, že se nám již tradičně sejdou skvělé děti, a že si užijeme všichni krásné léto, na které budeme dlouho vzpomínat.
 
V případě zájmu o specifickou verzi přihlášky (menší počet dní, sourozenci z různých věkových kategorií, dřívější či pozdní příchody/odchody...) nás prosím předem kontaktujte. 
 

Platba z FKSP zaměstnavatele

Naše tábory je možné hradit z Fondu kulturních a sociálních potřeb (FKSP) Vašeho zaměstnavatele. 
Podmínky pro financování z fondu se u různých firem liší. Zašlete nám prosím informace, co je potřeba splnit pro Vašeho zaměstnavatele.
Zpravidla je nutné upravit fakturu za tábor, na kterou doplníme potřebné údaje (účel platby, jména dětí apod.). Neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoliv dotazem.
S přihláškou na tábor ale čekat nemusíte, můžete ji vyplnit už nyní.
 
Přihlášky a více informací o táborovém programu, zázemí, stravování a podmínkách naleznete po rozkliknutí níže.