Příměstské tábory

Vážení rodiče, milé děti,

i letos jsme připravili 8 turnusů příměstských táborů pro nejmladší děti od 6 let a 8 turnusů pro starší děti od 10 let. Opět jsme zařadili dva turnusy Teenager campů pro starší děti do 18 let. Nově jsme připravili ve dnech 1-2.7. a 30-31.8  jednodenní campy z toho důvodu, že letos začínají letní prázdniny ve čtvrtek, a to nám nedovoluje uspořádat celotýdenní tábor. Jednodenní camp lze přihlásit pouze na tyto zmíněné dny, ne na jakýkoliv den o prázdninách. Těšíme se, že se nám již tradičně sejdou perfektní děti a skvělé skupiny, a že si užijeme všichni krásné léto, na které budeme dlouho vzpomínat.
 

Platba z FKSP zaměstnavatele

Naše tábory je možné hradit z Fond kulturních a sociálních potřeb (FKSP) Vašeho zaměstnavatele. 
Podmínky pro financování z fondu se u různých firem liší, proto nám, prosím, zašlete emailem informace o tom, co je potřeba splnit a my už Vám se vším pomůžeme.
Zpravidla je nutné upravit fakturu za tábor, na kterou doplníme potřebné údaje (účel platby, jména dětí apod.). Neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoliv dotazem.
S přihláškou na tábor ale čekat nemusíte, můžete ji vyplnit už nyní.
 

Upozorňujeme na možné zvýšení ceny za obědy

Milí rodiče, vhledem k nejisté situaci, kterou prožívají stravovací zařízení, může dojít k drobnému navýšení ceny za obědy. V případě, že budeme nuceni změnit restauraci, zašleme vám informaci na email. Případné navýšení ceny bude maximálně 100 Kč za tábor. Věříme, že naše oblíbená restaurace, kterou s našimi táborníky každoročně navštěvujeme, bude fungovat i nadále a ke změně a navýšení nedojde. Děkujeme za pochopení a zachování přízně i v letošním roce.
 
V případě zrušení tábora z epidemiologických důvodů vracíme celou částku.
 
Přihlášky a více informací o táborovém programu, zázemí, stravování a podmínkách naleznete po rozkliknutí níže.