Praha

PROUD Challenge

Program pro ty, kteří hledají výzvy. Kombinace lezení, skoku a šifer. Vyzkoušejte 3 hodinovou cestu za bájným pokladem. Program je nutné objednat vždy minimálně 3 dny předem (nebo po domluvě).

Cena

od 2 500 Kč
skupina/program

Město

Praha

Určeno pro

Veřejnost

Délka programu

3 h

Počet osob

2-10

Minimální věk:

8

Město
Praha
Určeno pro
Veřejnost
Délka programu
3 h
Počet osob
2-10
Minimální věk:
8

Možnosti realizace

Leden Duben Červenec Říjen
Únor Květen Srpen Listopad
Březen Červen Září Prosinec

Popis programu

Program pro ty, kteří hledají výzvy. Budete mít tři hodiny na zjískání bájného pokladu o kterém jste se dozvěděli. Legendy hovoří o cestě, kterou projdou jen ti, obdařeni vyjmečnou odvahou, šikovností a inteligencí. Můžete se tedy těšit na klasické i neobvyklé lezení na našich lanových překážkách a řešení spletitých rébusů a šifer na zemi. Tomu samozřejmě předchází úvod programu, kde se krom bezpečnostního školení a protažení naučíte vzájemně jistit.

Pokud se Vám podaří všechny úkoly vyřešit, čeká Vás na konci sladký poklad. Jestliže chcete tento program dát někomu jako dár, dá se do pokladu schovat i cokoliv dalšího.

  • 3h program pro skupinu přátel. 
  • Skupina lezců se dozví o bájném pokladu, který chtějí získat. Legendy praví, že dosáhnout na něj mohou jen ti, kteří jsou obdařeni výjimečnou odvahou, šikovností a inteligencí.
  • Program probíhá v lanovém centru PROUD Praha. Jde o mix programu v našem lanovém centru se vzájemným jištěním (klienti se jistí navzájem po proškolení a pod dohledem instruktora) a  řešení šifer a rébusů na zemi, tak jak to známe např z únikových her.
  • Všichni účastníci programu nemusí být lezci, tedy ne všichni musí do výšek (9–10m).
  • Celou dobu je skupině k dispozici instruktor, který je programem provází, proškolí je a dohlíží celou dobu na bezpečnost.
  • Garantujeme 3h program, pokud tedy někdo získá a otevře poklad rychleji, může zbylý čas věnovat lezení.
  • V první variantě (2–3 osoby) se skupina dostane na nízké překážky, vysoké individuální překážky, BigSwing a řeší veškeré rébusy.
  • Ve druhé a třetí variantě (4–6 nebo 7-10 osob) se navíc dostanou i na týmové překážky, kde je potřeba spolupráce vždy dvou lezců, aby byli schopni překážku překonat.
  • Lezci si mohou vybírat ze třinácti individuálních překážek a až osmi týmových.

Program je nutné objednat vždy minimálně 3 dny předem (nebo po domluvě).

Ceník programu 

Délka3 h3 h3 h
Počet osob2-34-67-10
Cena2 500 Kč3 500 Kč4 500 Kč

PROUD Challange 2 až 3 osoby - nízké překážky, vysoké individuální překážky, Big Swing, rébusy a šifry
PROUD Challange 4 až 6 osoby - nízké překážky, vysoké individuální a týmové překážky, Big Swing, rébusy a šifry
PROUD Challenge 7 až 10 osob - nízké překážky, vysoké individuální a týmové překážky, Big Swing, rébusy a šifry, ideální jako teambuilding pro menší skupiny.


Cena zahrnuje program, vyškolené instruktory, veškerý materiál, pojištění účastníků.