Praha

Adaptační program

Lanová centra jsou nejen místem pro rozvoj spolupráce a utužování pozitivní atmosféry ve třídě. Programy na lanových překážkách mají také vysoký vzdělávací potenciál.

Cena

430 Kč
osoba/program

Město

Praha

Určeno pro

Školy a neziskové organizace

Délka programu

4-6 h

Počet osob

15-40

Minimální věk:

10

Město
Praha
Určeno pro
Školy a neziskové organizace
Délka programu
4-6 h
Počet osob
15-40
Minimální věk:
10

Možnosti realizace

Leden Duben Červenec Říjen
Únor Květen Srpen Listopad
Březen Červen Září Prosinec

Popis programu

Lanová centra jsou nejen místem pro rozvoj spolupráce a utužování pozitivní atmosféry ve třídě. Programy na lanových překážkách mají také vysoký vzdělávací potenciál, a proto pro Vás připravujeme  Adaptační kurz – program pro nově se tvořící kolektiv.
 

Hravě se seznámíme

Úvodní adaptační kurz

Kurz zajistí účastníkům bližší seznámení, nastavení pravidel pro chování žáků ve třídě a dobrý start v začátku školního roku na nové škole, či v nové třídě. Účastníci si vyzkoušejí různé formy spolupráce a budou mít příležitost naučit se základním pravidlům komunikace, zažijí atmosféru společného úspěchu, založeném na vlastním úsilí. Kurz je určen pro žáky 6. tříd základních škol, pro žáky prim víceletých gymnázií a pro studenty prvních ročníků středních škol, nebo také tříd i v jiných ročnících, které začínají znovu (např. sloučených, příchod nových žáků apod.). Zaměření aktivit lze upravit dle preferencí skupiny (seznamovací aktivity, aktivity rozvíjející spolupráci ve skupině).

4 hodinová verze kurzu ve dvou variantách

2 hodiny aktivit na zemi a 2 hodiny na vysokých lanových překážkách
1 hodiny aktivit na zemi a 3 hodina na vysokých lanových překážkách, v ceně 3 hodinového programu je i velká adrenalinová houpačka
(Preferovanou variantu napište do poznámky.)

6 hodinová verze kurzu

6 hodinový kurz se skládá ze 3 hodin aktivit na zemi a 3 hodin na vysokých překážkých lanového cetnra. 

Ceník

Délka4 h6 h
Počet osob15-4018-40
Cena430 Kč590 Kč