Olomouc

Teambuilding

Chcete uspořádat firemní akci či teambuilding? V tom případě jste na správném místě. Firemní program zaměřený na týmovou spolupráci s pobytem na čerstvém vzduchu.

Cena

od 160 Kč
osoba/hodina

Město

Olomouc

Určeno pro

Firmy

Délka programu

1 h

Počet osob

4-70

Minimální věk:

-

Město
Olomouc
Určeno pro
Firmy
Délka programu
1 h
Počet osob
4-70
Minimální věk:
-

Možnosti realizace

Leden Duben Červenec Říjen
Únor Květen Srpen Listopad
Březen Červen Září Prosinec

Popis programu

Teambuilding intenzivně rozvíjí tým a zlepšuje vaše komunikační dovednosti a kreativitu při řešení problémů. Díky tomuto typu programu pochopíte sami sebe i své kolegy a pracujete jako skutečný tým, který si zároveň užije zábavu a relaxaci na čerstvém vzduchu. 

Struktura programu:

  • aktivity navozující uvolněnou atmosféru
  • aktivity zaměřené na koordinaci, kooperaci a komunikaci v týmu
  • program na lanových překážkách: nízké překážky, nácvik vzájemného jištění, vysoké překážky s větším podílem týmových překážek
  • krátká zpětná vazba k programu

Ceník:

Délka1 h
Počet osob4-70
Cena160 Kč
PoznámkaCeny jsou kalkulovány na základě individuálních požadavků klienta. Doporučená délka programu: 4 hodiny. Rádi zpracujeme nabídku pro Vaši skupinu.

Ceny jsou uvedeny v sazbách za osobu, bez DPH.
K jakémukoli vybranému programu je možné přiobjednat doplňkové aktivity, hlavně pro osoby, které nemají zájem o lezení na překážkách.
K programu nabízíme pronájem ohniště a grillu za 800 Kč/hodinu. V ceně pronájmu ohniště, grill, zastřešené posezení, palivové dříví, brikety, výbava k opékání a grilování.