Olomouc

Kontakt na LC Olomouc

Kontaktní osoba: Vojtěch Matuš
Adresa: Lazecká 50/49 (areál)
Město: Olomouc
PSČ: 77200
Email: olomouc@lanovecentrum.cz
Mobil: +420 605 215 348 (volejte od 8 do 17h)
Provozní doba: provozní dobu najdete zde

Fakturační údaje

Lanové centrum PROUD, z.s.
Na střelnici 48
Olomouc
77900

IČ: 70630763
DIČ: CZ70630763

Najděte si cestu k nám

Odkud:

Jak se k nám dostanete vlastní dopravou:

Od Ostravy a Brna:

Po městském okruhu směrem na Hradec Králové a Mohelnici. Při výjezdu z Olomouce odbočte směr Řepčín, Hejčín. Pořád po hlavní silnici (dalším pomocným prvkem mohou být navigační cedule firmy Elektro Vaďura). Asi 200 m za čerpací stanicí OMV je přechod pro chodce se semaforem. Hned za ním odbočte doleva a pokračujte rovně až ke kruhovému (spíše elipsa) objezdu (supermarket Lidl) a zatočte doleva. Po cca 100 m od tohoto objezdu zatočíte opět doleva do úzké uličky za bílou budovou prodejny TRITON (naproti autobusové zastávky). To už byste měli vidět naši ceduli.

Od Mohelnice:

Hned na začátku Olomouce (první odbočka doleva za kruhovým objezdem u nákupního centra) odbočte směr Řepčín, Hejčín. Pořád po hlavní silnici (dalším pomocným prvkem mohou být navigační cedule firmy Elektro Vaďura). Asi 200 m za čerpací stanicí OMV je přechod pro chodce se semaforem. Hned za ním odbočte doleva a pokračujte rovně až ke kruhovému (spíše elipsa) objezdu (supermarket Lidl) a zatočte doleva. Po cca 100 m od tohoto objezdu zatočíte opět doleva do úzké uličky za bílou budovou prodejny TRITON (naproti autobusové zastávce). To už byste měli vidět naši ceduli.

Od Šternberka:

Jeďte směrem na Mohelnici a Hradec Králové. Při přejezdu řeky Moravy projíždíte semafory. Jedete stále po hlavní silnici (směr Hradec Králové, Mohelnice). Asi 300 m za dalšími semafory (pořád směr Mohelnice, Hr. Králové) odbočíte doprava směrem na Chomoutov (dalším pomocným prvkem mohou být navigační cedule firmy Elektro Vaďura). Přijedete na kruhový (spíš elipsa) objezd u supermarketu Lidl, projedete jej rovně a po cca 100 m zatočíte doleva do úzké uličky za bílou budovou prodejny TRITON (naproti autobusové zastávky). To už byste měli vidět naši ceduli.

Jak se k nám dostanete MHD:

Z vlakového nádraží:

Z autobusového nádraží: