Olomouc

Časté dotazy

Jak se na program obléct?

Lanová centra PROUD jsou venkovní sportovní areály, které nabízí aktivní trávení volného času. Proto je dobré přizpůsobit tomu své oblečení a obuv. Současně je nutné brát ohled na aktuální počasí v termímu Vaší návštěvy.

Více informací najdete na stránce Co s sebou.

Jak je to se zodpovědností za klienty?

Provozovatel přebírá zodpovědnost za klienty a návštěvníky po dobu trvání programu. Povinností klientů je dodržovat provozní řád a pokyny pracovníků daného areálu.

Co je v ceně programu?

Co v případě špatného počasí?

U objednaných programů (např. školy)

Pokud prší nebo je zamračená obloha a vypadá to, že začne pršet, je nejlepší kontaktovat dané lanové centrum a domluvit se na variantě řešení (odloložení programu, přesunutí na jinou hodinu nebo zrušení).

U programů bez objednávky (např. v provozní době pro veřejnost)

Jelikož se jedná o venkovní areál, je dobré sledovat webové stránky a sociální sítě, kde máme aktuální informace o provozu areálu. V případě děště není areál v provozu. 

V jakém věku můžete areál navštívit?

Areál je vhodný pro děti od 1 roku.

Lanové centrum není jen o lezení ve výškách. Naše Herní zóna nabízí atrakce na zemi a dělá tak z areálu vhodné místo pro celou rodinu.

Programy na vysokých lanových překážkách jsou postaveny pro účastníky starší 10 let, přičemž horní věková hranice není pevně stanovena (je na zvážení samotného účastníka). Existují výjimky, kdy se programu účastní i děti ve věku 5 - 10 let. V tomto případě je jistí jejich doprovod starší 18 let a je potřeba počítat také s tím, že těžší individuální a týmové vysoké lanové překážky pro ně nebudou dosažitelné. 

Co můžete u nás zakoupit?

V areálu se nachází občerstvení s nabídkou nápojů (kofola, káva, čaj, balené nápoje) a rychlých jídel (hamburger, hranolky, párek v rohlíku, a další...).