Olomouc

Ostrov trosečníka Selkirka

Domovem trosečníka Selkirka je pustý ostrov. Během doby, kterou na ostrově strávil se naučil spoustu dovedností. Chcete se je také naučit? Přijďte k nám a zažijte nezapomenutelné dobrodružství.

Cena

od 230 Kč
osoba/program

Město

Olomouc

Určeno pro

Školy a neziskové organizace

Délka programu

2-3 h

Počet osob

10-150

Minimální věk:

5

Město
Olomouc
Určeno pro
Školy a neziskové organizace
Délka programu
2-3 h
Počet osob
10-150
Minimální věk:
5

Možnosti realizace

Leden Duben Červenec Říjen
Únor Květen Srpen Listopad
Březen Červen Září Prosinec

Popis programu

Program je motivován reálným příběhem trosečníka Selkirka, který se stal předlohou pro knihu Daniela Defoa – Robinson Crusoe. Během času, který strávil na ostrově se naučil spoustu potřebných dovedností. Selkirk je připraven se o své znalosti podělit a pomoci dětem zvládnout život na ostrově. Jste připraveni vyplout?

Délka2 h3 h3 h
Počet osob10-15010-15010-150
Cena230 Kč260 Kč280 Kč
PoznámkaPouze animační programAnimační program + Herní zónaAnimační program + lezení na vysokých lanových překážkách

Program na 2 hodiny probíhá pouze na zemi.

Program na 3 h probíhá nejdříve 2 hodiny na zemi a po něm následuje buď hodina lezení na vysokých překážkách nebo hodina v Herní zóna.

Nezbytným předpokladem pro realizaci programu, kdy děti lezou na lanové překážky, je bezplatná účast dospělých (pedagogického doprovodu), kteří pomouhou s jištěním dětí.

Cena zahrnuje: program, vyškolené instruktory, veškerý materiál, pojištění účastníků, doprovod zdarma.
 

Služby pro pedagogy

Víme, jak časově náročné pro kantory bývá příprava výletu. Proto se Vám snažíme v přípravách co nejvíce pomoci. Nabízíme Vám tyto dvě služby: jízdenky na městskou hromadnou dopravu, doprovod do lanového centra. Více informací o těchto službách si můžete přečíst v tomto přehledu.

Pizza k programu

K programům pro školy je možné objednat pizzu, kterou vám připravíme přímo u nás v lanovém centru. Po programu se tak můžete s dětmi posilnit a dát si naši pizzu třeba k obědu. Pizzu, prosím, objednávejte 5 dnů dopředu emailem nebo telefonicky.