Ostrov trosečníka Selkirka

Přijďte k nám prožít dobrodružství! Přežili byste na pustém ostrově? Podaří se vám dostat zpět do civilizace? Dokážete zachránit Selkirka?

Cena

od 170 Kč
osoba/program

Město

Olomouc

Určeno pro

Školy a neziskové organizace

Délka programu

2-3 h

Počet osob

10-150

Minimální věk:

5

Město
Olomouc
Určeno pro
Školy a neziskové organizace
Délka programu
2-3 h
Počet osob
10-150
Minimální věk:
5

Možnosti realizace

Leden Duben Červenec Říjen
Únor Květen Srpen Listopad
Březen Červen Září Prosinec

Popis programu

Program je motivován reálným příběhem trosečníka Selkirka, který se stal předlohou pro knihu Daniela Defoa – Robinson Crusoe. Ostrov uprostřed oceánu a na něm skupina trosečníků, kteří zde zůstali po ztroskotání své lodi. Všichni se chtějí vrátit zpět do civilizace. Pokud chtějí zvládnout život na ostrově a také úspěšně odplout a dorazit zpět na pevninu, musí obstát v náročných zkouškách, které trosečníky čekají.

Délka2 h3 h
Počet osob10-15010-150
Cena170 Kč210 Kč

Cena zahrnuje: program, vyškolené instruktory, veškerý materiál, pojištění účastníků, doprovod zdarma.

Nezbytným předpokladem pro realizaci programu, kdy děti lezou na lanové překážky, je bezplatná účast dospělých (pedagogického doprovodu), kteří pomouhou s jištěním dětí.
 

Služby pro pedagogy

Víme, jak časově náročné pro kantory bývá příprava výletu. Proto se Vám snažíme v přípravách co nejvíce pomoci. Nabízíme Vám tyto dvě služby: jízdenky na městskou hromadnou dopravu, doprovod do lanového centra. Více informací o těchto službách si můžete přečíst v tomto přehledu.

Pizza k programu

K programům pro školy je možné objednat pizzu, kterou vám připravíme přímo u nás v lanovém centru. Po programu se tak můžete s dětmi posilnit a dát si naši pizzu třeba k obědu. Pizzu, prosím, objednávejte 2-3 dny dopředu emailem nebo telefonicky.