Bystroočkova detektivní kancelář

Pomozte nám vyřešit případ a staňte se detektivy! Naučíme vás, jak stopovat zločince, řešit šifry, poznávat stopy či snímat otisky prstů.

Cena

od 170 Kč
osoba/program

Město

Olomouc

Určeno pro

Školy a neziskové organizace

Délka programu

2-3 h

Počet osob

10-150

Minimální věk:

6

Město
Olomouc
Určeno pro
Školy a neziskové organizace
Délka programu
2-3 h
Počet osob
10-150
Minimální věk:
6

Možnosti realizace

Leden Duben Červenec Říjen
Únor Květen Srpen Listopad
Březen Červen Září Prosinec

Popis programu

Detektiv Bystroočko hledá nové pomocníky, kteří se nebojí dobrodružství a rádi poznávají nové věci. Naučí děti, jak stopovat zločince i jak řešit záhadné šifry. Pokud se jim podaří složitý případ vyřešit, dostanou děti detektivní osvědčení a stanou se detektivy tak jako náš Bystroočko.

Aktivity jsou zaměřené na rozvoj logického myšlení, paměti a děti budou mít možnost vyzkoušet si nové věci, jako je poznávání stop zvířat, snímání otisků prstů apod.).

Délka2 h3 h
Počet osob10-15010-150
Cena170 Kč210 Kč

Program s detektivem na zemi trvá 2 hodiny a po něm následuje hodinové lezení na nízkých překážkách, lezecké stěně a pro zájemce také na vysokých překážkách. 
Cena zahrnuje: program, vyškolené instruktory, veškerý materiál, pojištění účastníků, doprovod zdarma.

Nezbytným předpokladem pro realizaci programu, kdy děti lezou na lanové překážky, je bezplatná účast dospělých (pedagogického doprovodu), kteří pomohou s jištěním dětí.

Služby pro pedagogy

Víme, jak časově náročné pro kantory bývá příprava výletu. Proto se Vám snažíme v přípravách co nejvíce pomoci. Nabízíme Vám tyto dvě služby: jízdenky na městskou hromadnou dopravu, doprovod do lanového centra. Více informací o těchto službách si můžete přečíst v tomto přehledu.

Pizza k programu

K programům pro školy je možné objednat pizzu, kterou vám připravíme přímo u nás v lanovém centru. Po programu se tak můžete s dětmi posilnit a dát si naši pizzu třeba k obědu. Pizzu, prosím, objednávejte 2-3 dny dopředu emailem nebo telefonicky.