Olomouc

Adaptační program - 7 hod.

Adaptační program vhodný pro rozvoj spolupráce ve skupině, posílení důvěry a prohloubení pozitivních vztahů ve skupině.

Cena

650 Kč
osoba/program

Město

Olomouc

Určeno pro

Školy a neziskové organizace

Délka programu

7 h

Počet osob

10-90

Minimální věk:

11

Město
Olomouc
Určeno pro
Školy a neziskové organizace
Délka programu
7 h
Počet osob
10-90
Minimální věk:
11

Možnosti realizace

Leden Duben Červenec Říjen
Únor Květen Srpen Listopad
Březen Červen Září Prosinec

Popis programu

Celodenní programy – délka 7 hodin

Délka programu umožňuje více se zaměřit na rozvoj poznání, spolupráce, vytvoření vazeb mezi žáky navzájem a mezi třídou a pedagogem. Větší část programu se realizuje na zemi, lezení na překážkách je pouze doplněk. Tento program je vhodný pro nově vytvořené kolektivy žáků.

Cílem programu je podpořit rozvoj skupiny, posílit pozitivní vztahy mezi žáky/studenty a rozvíjet spolupráci v rámci kolektivu. Jako prostředky využíváme především seznamovací a poznávací aktivity, iniciativní, týmové a strategické hry, nízké a vysoké lanové překážky.

Cena zahrnuje: program, vyškolené instruktory, veškerý materiál, pojištění účastníků, doprovod zdarma. V ceně celodenní varianty je oběd.

Služby pro pedagogy

Víme, jak časově náročné pro učitele bývá příprava výletu. Proto se Vám snažíme v přípravách co nejvíce pomoci. Nabízíme Vám tyto dvě služby: jízdenky na městskou hromadnou dopravu, doprovod do lanového centra. Více informací o těchto službách si můžete přečíst v tomto přehledu.

Pizza k programu

K programům pro školy je možné objednat pizzu, kterou vám připravíme přímo u nás v lanovém centru. Po programu se tak můžete s dětmi posilnit a dát si naši pizzu třeba k obědu. Pizzu, prosím, objednávejte 5 dnů dopředu emailem nebo telefonicky.