Brno

Detektiv Bystroočko

Motivovaný program pro 1. stupeň základních škol a neziskové organizace, ve kterém se děti naučí snímat otisky prstů, ohledávat místo činu, sestavovat podobu zločince a mnoho dalšího.

Cena

340 Kč
osoba/program

Město

Brno

Určeno pro

Školy a neziskové organizace

Délka programu

3 h

Počet osob

15-35

Minimální věk:

6

Město
Brno
Určeno pro
Školy a neziskové organizace
Délka programu
3 h
Počet osob
15-35
Minimální věk:
6

Možnosti realizace

Leden Duben Červenec Říjen
Únor Květen Srpen Listopad
Březen Červen Září Prosinec

Popis programu

Program Detektiv Bystroočko je určen pro děti ve věku od 6 do 11 let.

Cíl programu

Kromě zábavy a pohodové atmosféry, je cílem utváření třídního kolektivu, rozvoj spolupráce a komunikace dětí. Program podporuje i logické myšlení a rozvoj pohybových dovedností žáka (zručnost, motorika, posunutí hranice strachu,...)

Organizace dne

Děti přijdou do Lanového centra nakouknout pod pokličku detektivní práce, stanou se pomocníky detektiva. Pomohou našemu detektivovi vyřešit záhadný případ a dozví se u toho spoutu zajímavostí z jeho práce. Formou akčních i pohodových aktivit na zemi se naučí poznávat stopy, sestavovat podobu zločince či snímat otisky prstů. 

V druhé části programu, zaměřené na lezení, děti zdoláváním překážek získávají záznam z kamery, který jim pomůže k dopadení zločince. Po celou dobu děti provází Detektiv Bystroočko a kolektiv vyškolených instruktorů, tzv. asistenti detektiva.

Způsob jištění

Během lezení dětí využíváme vzájemné jištění, kdy je lezec jištěn druhou osobou ze země. Děti do 10 let nemohou samy jistit, proto jištění zajišťují instruktoři. Děti rozdělíme do skupinek a v každé skupince bude jistit jeden z našich instruktorů (asistent detektiva).

Cena programu

Délka3 h
Počet osob15-35
Cena340 Kč
PoznámkaDélka programu je 3,5 hodiny

 

Cena zahrnuje: program (2 hodiny aktivit na zemi, 1,5 hodina lezení), vyškolené instruktory, veškerý materiál a pojištění účastníků.