Brno

Po stopách veverky

Nový program v lanovém centru pro děti ve věku od 3 do 10 let.

Hra, ve které se nejen děti, ale i jejich rodiče dozví mnoho zajímavostí o životě veverek. Zjistit například můžete, čím se veverka živí, kde bydlí a jaké si staví domečky, kolik se jim rodí mláďat nebo jaké jednotlivé druhy veverek u nás v České republice žije. Celkem pro vás máme připraveno 7 stanovišť.

Programem tě provede naše veverka, která na jednotlivých stanovištích prověří nejen tvoji chytrost, ale také otestuje tvoji sílu a mrštnost. Na konci programu dostane dítě malou odměnu.

Kdy můžete přijít?

Během celé sezony (DUBEN-ŘÍJEN) bez objednání vždy o víkendech a státních svátcích od 10 do 19 hodin (v tuto dobu je v centru připraven instruktor, který Vás provede programem – poslední vstup je možný v 18 hodin).

 + KVĚTEN, ČERVEN A ZÁŘÍ:

PÁ •  otevřeno od 14.00 - 19.00 hodin

+ ČERVENEC - SRPEN:

PO - PÁ  •  16.00–21.00 hodin  (v tuto dobu je v centru připraven instruktor, který Vás provede programem – poslední vstup je možný ve 20 hodin)

Pro koho je program vhodný?

Pro děti od 3 do cca 10 let. Během programu je nutná pomoc od rodiče - vysvětlení stanovišť, přečtení zajímavostí, dopomoc či jištění dítěte na překážkách.

Délka programu a cena

Program trvá cca 1 až 1,5 hodiny za 100 Kč (platí pouze dítě).