Brno

Lanovky

Čekají Vás jedny z nejdelších lanovek v ČR. Těšit se můžete na 5 přejezdů v celkové délce 300 metrů a netradiční zážitek z jízdy vysoko nad zemí.

Cena

230 Kč
osoba/program

Město

Brno

Určeno pro

Veřejnost, Firmy

Délka programu

1 h

Počet osob

1-9

Minimální věk:

12

Město
Brno
Určeno pro
Veřejnost, Firmy
Délka programu
1 h
Počet osob
1-9
Minimální věk:
12
Není nutná objednávka

Možnosti realizace

Leden Duben Červenec Říjen
Únor Květen Srpen Listopad
Březen Červen Září Prosinec

Popis programu

U tohoto programu máte možnost vyzkoušet jízdu na lanovkách. S instruktorem projdete společně nácvik efektivního jištění na trenažéru a poté se budete moci pustit na 300 metrů dlouhou lanovou dráhu, kde Vás čeká dohromady 5 přejezdů a hezké výhledy na Brno. Fotky ZDE.

Kdy můžete přijít?

Během celé sezony (DUBEN-ŘÍJEN) bez objednání vždy o víkendech a státních svátcích od 10 do 19 hodin (v tuto dobu je v centru připraven instruktor, který Vás provede programem – poslední vstup je možný v 18 hodin anebo ve všední dny po předchozím objednání (minimální počet na objednávku jsou 4 osoby).

 + KVĚTEN , ČERVEN A ZÁŘÍ:

PÁ • otevřeno od 14.00 - 19.00 hodin

+ ČERVENEC - SRPEN:

PO - PÁ  •  16.00–21.00 hodin  (v tuto dobu je v centru připraven instruktor, který Vás provede programem – poslední vstup je možný ve 20 hodin)

Organizace programu:

Instruktor Vás během cca 20 minut naučí správnému jištění a bezpečnému pohybu na trenažeru. Jízda lanovkou začíná na věži ve výšce 12 metrů, kde s Vámi ještě bude náš instruktor. Potom už absolvujete celou trasu sami. Na začátku programu se může stát, že instruktor odbavuje dřívě příchozí návštěvníky, v tom případě Vám nabízíme příjemné posezení u nás v Lanovém centru. Hned jak to bude možné, tak se Vám instruktor bude věnovat.

Pro koho je program vhodný?

Děti do 12 let mohou absolvovat program pouze v doprovodu dospělé osoby.

Minimální výška 140 cm.

Maximální hmotnost jezdce 130 kg.

Cena

Délka1 h
Počet osob1-9
Cena230 Kč
PoznámkaDélka programu je pouze orientační.

Ceny jsou osvobozeny od DPH. U firemních programů + 21% DPH.