S námi zažijete
dobrodružství!

Lanová centra PROUD

Vážení návštěvníci,

dovolte nám, abychom Vám představili Lanová centra PROUD. Náš první areál jsme otevřeli v červenci roku 2000 v Olomouci. Jednalo se o první lanové centrum v České republice a ve střední Evropě. Lanové centrum PROUD je volnočasový areál, ve kterém naleznete především nízké a vysoké lanové překážky. Dále zde můžete najít lezeckou stěnu, lanovky, skoky a herní prvky pro děti i dospělé. Programy jsou určeny pro návštěvníky již od 3 let věku. 

Nabídka jednotlivých areálů

Našim cílem je vytvářet kvalitní a bezpečné programy pro široké spekturm zákazníků z řad veřejnosti, škol, neziskových organizací, firem a dalších. Přejeme si, aby Vaše návštěva v areálech lanových center PROUD byla spojena s příjemným zážitkem, který splnil Vaše očekávání. 

Typy jištění v lanových centrech

V současné době existuje mnoho systémů jištění. V našich areálech máme tyto tři typy jištění. S jeho obsluhou vás naučí zacházet vyškolený personál.

Garance kvality

Jsme si plně vědomi odpovědnosti za bezpečnost účastníků na našich programech, a proto je pro nás tato oblast nejvyšší prioritou. Pravidelně se zúčastňujeme mezinárodních konferencí Association for Challenge Course Technology (ACCT), European Ropes Course Association (ERCA). Areály Lanových center PROUD jsou certifikovány dle mezinárodně platných norem.