Časté dotazy

Jak se na program obléct?

Lanová centra PROUD a Lanáčky jsou venkovní sportovní areály, které nabízí aktivní trávení volného času. Proto je dobré přizpůsobit tomu své oblečení a obuv. Současně je nutné brát ohled na aktuální počasí v termímu Vaší návštěvy.

Více informací najdete na stránce Co s sebou.

Co si nebrat sebou?

Není vhodné sebou brát cenné věci a šperky, žvýkačky a bonbóny.

Jak je to se zodpovědností za klienty?

Provozovatel přebírá zodpovědnost za klienty a návštěvníky po dobu trvání programu. Povinností klientů je dodržovat provozní řád a pokyny pracovníků daného areálu.

Co je v ceně programu?

Co v případě špatného počasí?

Program ještě nezačal:

Pokud prší nebo je zamračená obloha a vypadá to, že začne pršet, je nejlepší zavolat na uvedený kontakt daného lanového centra a domluvit se na variantě řešení (odložení programu, přesunutí na jinou hodinu nebo zrušení). Je potřeba však zavolat co nejdříve (nejpozději 2 hodiny před začátkem samotného programu), abychom stačili odvolat instruktora/y.

Program už běží:

Pokud začne pršet v průběhu programu, tak se buď chvíli počká, jestli se nejedná jen o nějakou přeháňku a poté se pokračuje dále v programu a nebo se program po domluvě s instruktorem ukončí a zaplatí se pouze doba působení v lanovém centru (vždy po půl hodinách).

V jakém věku se můžete programu zúčastnit?

Lanové centrum

Program a lanové překážky jsou postaveny pro účastníky starší 10 let, přičemž horní věková hranice není pevně stanovena (je na zvážení samotného účastníka). Existují výjimky, kdy se standardního programu účastní i děti ve věku 5 - 10 let. V tomto případě je jistí jejich doprovod starší 18 let a je potřeba počítat také s tím, že těžší individuální a týmové vysoké lanové překážky pro ně nebudou dosažitelné. Pro menší děti (mladší 6 let) organizujeme speciální programy a akce. Buď v rámci školního kolektivu nebo s jejich rodinami.

Lanáček

Areály jsou určeny dětem ve věku od 3 do 11 let. Na děti čeká spousta překážek, které v lanové dráze překonávají, jako například pavoučí síť, netopýří most či opičí dráhu a svoji cestu mohou ukončit na skluzavce, nebo na oblíbené lanovce. Děti jsou po celou dobu jištěny záchranými sítěmi.

Co můžete u nás zakoupit?

V průběhu programu si u nás můžete zakoupit občerstvení (nealkoholické nápoje, drobné sladkosti).