Novinky v LC Praha

Sezóna 2016 je za námi

11.11.2016 12:16:29, Autor: Martina Klimešová

Rádi bychom poděkovali návštěvníkům a příznivcům lanového centra PROUD za sezónu 2016, která právě skončila. Nyní se připravujeme na příští rok, kdy nás čekají tábory, soutěže a další skvělé akce. Lanové centrum je možné navštívit pouze po předchozí objednávce (min. 2 dny předem). Děkujeme za přízeň a na viděnou v příštím roce.

Víkendové programy

19.10.2016 15:06:27, Autor: Martina Klimešová

Do konce října můžete navštívit naše víkendové lezení bez objednávky a užít si pořádnou dávku podzimního adrenalinu. Programy na objednávku je možné navštívit po celý rok. 

Zobrazit všechny novinky »

Základní informace o centru

Nabídka programů

Provozní doba

Prosinec Rádi vám program připravíme po předchozí objednávce.
Leden Rádi vám program připravíme po předchozí objednávce.

Zobrazit celý kalendář »

Kontakt

Telefon: +420 266 311 275
Mobil: +420 605 215 396
Email: praha@lanovecentrum.cz

Zobrazit všechny kontakty »

Veřejnost

Vezměte děti, rodiče, partnery nebo kamarády a vydejte se do LC PROUD společně zažít příjemné chvíle. Připravili jsme pro vás volné lezení, oslavu narozenin, lezení s grilováním nebo netradiční soutěž týmů.

Zobrazit programy »

Školy

Tematické školní výlety, adaptační programy, soutěže nebo vzdělávací programy připravujeme pro žáky 1. a 2. stupně ZŠ a studenty středních a vysokých škol.

Zobrazit programy »

Firmy

Chcete si užít zajímavý program s kolegy, zaměstnanci nebo firemními partnery v příjemném areálu, doplněný kvalitním jídlem? Nabízíme široké spektrum aktivit a programů na míru pro malé i velké firmy.

Zobrazit programy »