Programy pro nejmenší

Myslíme i na mladší děti a žáky základních škol. Pro ně máme připravené zážitkové programy v našem areálu lanového centra.


Pro mladší školní děti nabízíme programy, které lze využít například v rámci školních výletů. Obvykle se jedná o soubor aktivit z větší části na zemi, kde děti musí postupně plnit předchystané úkoly vztahující se k celému tématu dané hry. Takže si napříhlad na programu Ostrov trosečníka Selkirka vyzkouší podojit kozu nebo při programu Bystroočkova detektivní kacelář hrají malé detektivy a vynakládají úsilí při pátrání po nedopadených padouších.

Samozřejmě nejsou děti ochuzeni o lezení. V závěru jsou pro ně nachystané aktivity spojené s lezením na překážky, přičemž si každé díte vyleze dle svých možnost a schopností, kam uzná za vhodné.

 • na objednávku
  novinka
  Praha

  Bystroočkova detektivní kancelář

  od 280 Kč/osoba/program
  Program je určen pro 1. stupeň ZŠ. Pomozte nám vyřešit případ a staňte se detektivy! Naučíme vás, jak stopovat zločince, řešit šifry, poznávat stopy či snímat otisky prstů.
  Určeno pro: Školy a neziskové organizace
  Délka: 2-3 h
  Osob: 10-60
  Min. věk: 5 let
 • na objednávku
  Praha

  Ostrov trosečníka Selkirka

  od 200 Kč/osoba/program
  Program určený pro 1. stupeň základních škol. Hlavním cílem je poznání, spolupráce, dobrodružství, příjemná atmosféra, silný společný zážitek.
  Určeno pro: Školy a neziskové organizace
  Délka: 2-3 h
  Osob: 10-90
  Min. věk: 3 let
 • na objednávku
  Praha

  Výlet

  od 280 Kč/osoba/program
  Program PRO ŠKOLY a N.O. - program je vhodný pro každého, kdo hledá dobrodružství a nezapomenutelné okamžiky. Čeká vás výzva v podobě vysokých lanových překážek, od jednoduchých až k těm nejtěžším.
  Určeno pro: Školy a neziskové organizace
  Délka: 2-4 h
  Osob: 10-150
  Min. věk: 10 let

» zpět na výpis novinek