Veřejnost

Lanové centrum PROUD v Olomouci nabízí programy pro širokou veřejnost. Pro nejmenší návštěvníky máme připravenou část, kde najdete nízké lanové překážky, velkou nafukovací trampolínu, lanovky, lezeckou stěnu a další herní prvky. Pro větší návštěvníky máme připraveny programy s lezením na vysokých lanových překážkách, velkou adrenalinovou houpačku nebo Tarzanův skok.

Pokud chcete program pouze pro sebe, je dobré si vybrat z nabídky programů na objednávku. Výhodou těchto programů je, že instruktor bude pouze pro Vaši skupinu. 

Nechcete-li program se svým instruktorem, ale máte chuť si jen tak zalézt, doporučujeme programy bez objednávky. Nemusíte se vázat objednávkou, ale přjidete kdy budete chtít v rámci provozní doby.  

Programy bez objednávky

Tyto programy není nutné objednávat předem. Stačí nás navštívit v provozní době, která je určena pro tyto programy. V centru je vždy připraven instruktor, který Vám ochotně poradí.

Programy na objednávku

Programy je nutné objednat předem (olomouc@lanovecentrum.cz, 605 215 348). S ohledem na možné vytížení centra, doporučujeme objednat program co nejdříve.

Co když Vás přijde méně/více, než jste uvedli při objednávce?

Podle počtu osob přiřazujeme počet instruktorů na program, chystáme určitý počet překážek, úvazků apod. Proto potřebujeme znát nejpozději 2 hodiny před samotným začátkem programu přesný počet osob, pokud se liší jejich počet ± 3 osoby od původní objednávky.

V případě, že počet osob bude nižší o více jak 3 osoby než na původní objednávce, můžeme od Vás požadovat poplatek 200 Kč.

Co v případě špatného počasí?

Program ještě nezačal:

pokud prší je nejlepší zavolat na uvedený kontakt lanového centra a domluvit se na variantě řešení (odložení programu, přesunutí na jinou hodinu nebo zrušení). Je potřeba však zavolat co nejdříve (nejpozději 2 hodiny před začátkem samotného programu), abychom stačili odvolat instruktora/y

Program už běží:

pokud začne pršet v průběhu programu, tak se buď chvíli počká, jestli se nejedná jen o nějakou přeháňku a pak se pokračuje dále v programu, anebo se program po domluvě s instruktorem ukončí a zaplatí se pouze doba působení v lanovém centru (vždy po půl hodinách)

Jak to u nás vypadá: