Teenager camp 2020

Letní příměstský tábor pro teenagery od 14 do 18 let! Soutěže, noční lezení v centru, lezení na skalách, výlety, grill párty, rafty a žádná nuda!

Cena

2 500 Kč
osoba/program

Město

Olomouc

Určeno pro

Veřejnost

Délka programu

40 h

Počet osob

1-15

Minimální věk:

14

Město
Olomouc
Určeno pro
Veřejnost
Délka programu
40 h
Počet osob
1-15
Minimální věk:
14

Vypsané termíny programu - Teenageři (14 - 18 let)

Datum Čas obsazeno/kapacita Poznámka
20.07. - 24.07.2020 08:00 - 16:00 9 / 15 2500 Kč objednat
17.08. - 21.08.2020 08:00 - 16:00 17 / 18 2500 Kč objednat

Popis programu

Nezapomenutelné léto pro všechny teenagery, kteří nechtějí sedět doma u tabletu. Noční lezení, grill párty, rafty, lezení na skalách a akční výlety. Minulý rok se nad míru povedl, proto jsme pro vás Teenager camp připravili i letos.

Přihlášky na tábory pro sezónu 2020

Přihlášku na tábor můžete vyplnit po kliknutí na žluté tlačítko "Objednat", které najdete výše, nebo můžete kliknout na tuto přihlášku na tábor.

Základní informace

Pět dní zábavy a nových zážitků pro ty, kteří stále chtějí jezdit na tábor, ale také chtějí, aby se s nimi nejednalo jako s dětmi. Všichni si odpočinou od klasických povinností a nasbírají pozitivní energii na další školní rok.
V různě motivovaných dnech budeme soutěžit, sportovat, lozit na skalách, sedět u ohniště a tančit, koupat se, opalovat, chodit na výlety, užijeme si trošku adrenalinu, nočních her a lezení v centru, poznáme nové kamarády a nezůstane nám čas na nudu.

Důležité informace

  • pro teenagery ve věku 14 - 18 let
  • program bude probíhat z velké části mimo lanové centrum od 8:00 – 16:00
  • cena: 2 500 Kč/teenager /turnus
  • cena zahrnuje: instruktory, vybavení, pojištění, stravu 3x denně, pitný režim
Délka40 h
Počet osob1-15
Cena2 500 Kč

Zázemí

Většina programu bude probíhat mimo areál Lanového centra PROUD Olomouc. V případě nepřízně počasí máme k dispozici přístřešky, velký stan nebo náhradní program ve vnitřních prostorách.
Programovou náplň zajišťují vyškolení instruktoři Lanového centra PROUD.

Stravovací a pitný režim

Je zajištěn oběd a dvě malé svačiny (dopoledne, odpoledne). Pitný režim je zajištěn v průběhu celého dne (čaj nebo šťáva, v areálu je zavedena pitná voda, kterou si děti mohou dopustit do svých lahví kdykoliv během dne).
Jídelníček bude přizpůsoben případným individuálním stravovacím potřebám jednotlivců (bezlepková dieta apod.)
Abychom jídelníček co nejvíce přizpůsobili individuálním potřebám dětí, v přihlášce si děti mohou vybrat ze dvou obědů každý den. V každém dnu najdete také bezlepkovou i vegetariánskou variantu a seznam alergenů.
Výběr jídla na každý den si zvolíte přímo v přihlášce.
 

Na co se můžete těšit

- soutěže, noční lezení v centru, lezení na skalách, výlety, grill párty, rafty
- nízké i vysoké lanové překážky, adrenalinový skok 
- nezapomenutelné zážitky, kopec srandy a hlavně noví kamarádi
 

Příplatky

Příplatek za speciální stravu (bezlepková dieta) - přípalatek 50 Kč/den. Možnost vlastní stravy (celodenní, nebo svačiny), kdy z ceny tábora budou odečteny náklady na stravu.

Storno podmínky

 
Abychom zajistili hladký průběh programu a zachovali si vysokou kvalitu, na kterou jste zvyklí, je nutná pečlivá příprava už několik týdnů dopředu. Příprava instruktorů, nákup materiálů, nasmlouvání partnerů, objednání jídla pro děti, vše je chystáno s velkým předstihem.
 
Chápeme, že před nástupem dětí na tábor může dojít k situacím, které vy ani my nedokážeme naplánovat ani ovlivnit a může tak dojít k situaci, kdy je nutné přihlášku na tábor stornovat. 
V těchto případech platí tyto storno podmínky:
 
Z důvodu nemoci (vyžadujeme lékařské potvrzení):
V případě odhlášení dítěte z celého turnusu z důvodu nemoci účtujeme storno poplatek:
a)      20 %- dojde-li ke stornu účasti 7–5 dnů před zahájením turnusu (tj. pondělí-středa, když turnus začíná následující pondělí)
b)      25 %- dojde-li ke stornu účasti 4-1 den před zahájením turnusu (tj. čtvrtek-neděle, když turnus začíná v pondělí)
 
Z jiného důvodu než nemoci:
V případě odhlášení dítěte z celého turnusu účtujeme storno poplatek:
a)      30 %- dojde-li ke stornu účasti 8 dnů a více před zahájením turnusu
b)      40 %- dojde-li ke stornu účasti 7–5 dnů před zahájením turnusu (tj. pondělí-středa, když turnus začíná následující pondělí)
c)      50 %- dojde-li ke stornu účasti 4-1 den před zahájením turnusu (tj. čtvrtek-neděle, když turnus začíná v pondělí)
 
V případě, že dítě na turnus nenastoupí a nebylo předem odhlášeno:
Účtujeme storno poplatek 100%.
 
Storno poplatky nebudou účtovány, zajistí-li účastník za sebe náhradníka.
Odhlášení je nutné provést písemně, na email: olomouc@lanovecentrum.cz. V případě odhlášení z důvodu nemoci naskenujte, prosím, do emailu rovnou i potvrzení od lékaře.
 

Možnost platby na splátky

Chápeme, že platit najednou tábor například pro sourozence může být pro rodinu vysoký, jednorázový náklad. Proto nabízíme možnost rozdělit si platbu na více částí. Napište nám zájem o rozdělení platby na více částí do poznámky v přihlášce a individuálně si domluvíme podmínky tak, aby Vám nejlépe vyhovovaly.
 
Naší prioritou je bezpečnost

 

Vaše dotazy rádi zodpovíme na telefonu nebo emailu:
605 215 348
olomouc@lanovecentrum.cz
 
 
Příměstské tábory probíhají za podpory Statutárního města Olomouce. Děkujeme.