Adaptační programy

Jste nový kolektiv a potřebujete stmelit? Rozvíjejte spolupráci a komunikaci skupiny, budujte vzájemnou důvěru a zažijte spoustu zábavy, třeba při dobývání vrcholu K2. Adaptační programy určené pro pro 2. stupeň ZŠ a SŠ.

Cena

od 290 Kč
osoba/program

Město

Olomouc

Určeno pro

Školy a neziskové organizace

Délka programu

4-14 h

Počet osob

10-90

Minimální věk:

11

Město
Olomouc
Určeno pro
Školy a neziskové organizace
Délka programu
4-14 h
Počet osob
10-90
Minimální věk:
11

Možnosti realizace

Leden Duben Červenec Říjen
Únor Květen Srpen Listopad
Březen Červen Září Prosinec

Popis programu

Adaptační program je určen žákům 6. ročníků ZŠ a studentům 1. ročníků SŠ (včetně víceletých gymnázií), které od nového školního roku fungují v novém kolektivu. Program nabízíme také školám, které pracují s nově vznikajícím kolektivem. Cílem programu je podpořit rozvoj skupiny, posílit pozitivní vztahy mezi žáky/studenty a rozvíjet spolupráci v rámci kolektivu.
 

• Program zaměřený na rozvoj spolupráce, komunikace, vzájemé důvěry, budování vztahu s učitelem a chybět nebude ani zábava.

• Součástí programu jsou seznamovací a poznávací aktivity, iniciační hry, týmové aktivity, nízké a vysoké lanové překážky
a vrcholem kurzu je jeden z našich skoků.

 

Program nabízíme ve variantách půldenní (4 hodiny), celodenní a dvoudenní.

Délka4 h7 h14 h
Počet osob10-9010-9010-90
Cena290 Kč550 Kč850 Kč
PoznámkaPůldenní - Dobytí vrcholu K2Celodenní - Nastartujte seDvoudenní - Visíme "Ftom" spolu

Cena zahrnuje: program, vyškolené instruktory, veškerý materiál, pojištění účastníků, doprovod zdarma. Celodenní a dvoudenní variana obsahuje v ceně také oběd (také pro doprovod).

Průběh programu na 4 hodiny - Dobytí vrcholu K2:

Dobytí vrcholu K2 není pouze o výstupu na tuto horu. Tým si bude muset zajistit povolení pro vstup do této oblasti, nakoupit dostatek potravit, vybudovat jednotlivé výškové tábory a připravit vrcholový tým k dobytí K2. Pokud vše zvládnou, čeká je ještě cesta zpět z vrcholu. Vrcholový tým bude potřebovat plnou podporu a spolupráci ostatních členů výpravy.

Program se skládá hlavně z týmových aktivit na zemi, lezení na vysokých lanových překážkách je součástí programu také, ale v omezené míře.

 

Služby navíc pro pedagogy ZDARMA

Víme, jak časově náročné pro kantory bývá příprava výletu. Proto se Vám snažíme v přípravách co nejvíce pomoci. Nabízíme Vám tyto dvě služby: jízdenky na městskou hromadnou dopravu, support. Více informací o službách naleznete ZDE.

Pizza k programu

K programům pro školy je možné objednat pizzu, kterou vám přivezeme přímo do lanového centra. Pizzu je třeba objednat nejpozději 2 dny před před programem. Ceník pizzy naleznete ZDE.