Adaptační programy

Jste nový kolektiv a potřebujete stmelit? Naše adaptační programy pomohou vaší skupině rozvíjet spolupráci, komunikaci a vzájemnou důvěru a navíc zažijete spoustu zábavy.

Cena

od 290 Kč
osoba/program

Město

Olomouc

Určeno pro

Školy a neziskové organizace

Délka programu

4-14 h

Počet osob

10-90

Minimální věk:

11

Město
Olomouc
Určeno pro
Školy a neziskové organizace
Délka programu
4-14 h
Počet osob
10-90
Minimální věk:
11

Možnosti realizace

Leden Duben Červenec Říjen
Únor Květen Srpen Listopad
Březen Červen Září Prosinec

Popis programu

Adaptační program je určen žákům 6. ročníků ZŠ a studentům 1. ročníků SŠ (včetně víceletých gymnázií), kteří od nového školního roku fungují v novém kolektivu. Program nabízíme také školám, které pracují s nově vznikajícím kolektivem. Cílem programu je podpořit rozvoj skupiny, posílit pozitivní vztahy mezi žáky/studenty a rozvíjet spolupráci v rámci kolektivu.
  • Program zaměřený na rozvoj spolupráce, komunikace, vzájemé důvěry, budování vztahu s učitelem a chybět nebude ani zábava.
  • Součástí programu jsou seznamovací a poznávací aktivity, iniciační hry, týmové aktivity, nízké a vysoké lanové překážky a vrcholem kurzu je jeden z našich adrenalinových skoků.
  • Program nabízíme ve variantách půldenní (4 hodiny), celodenní a dvoudenní.
  • Programy se skládají převážně z týmových aktivit na zemi, lezení na vysokých lanových překážkách je součástí programu také, ale v omezené míře.
Délka4 h7 h14 h
Počet osob10-9010-9010-90
Cena290 Kč550 Kč850 Kč
PoznámkaPůldenní - Dobytí vrcholu K2Celodenní - Nastartujte seDvoudenní - Visíme v tom spolu

Cena zahrnuje: program, vyškolené instruktory, veškerý materiál, pojištění účastníků, doprovod zdarma. V ceně celodenní a dvoudenní varianty je oběd.

Služby pro pedagogy

Víme, jak časově náročné pro kantory bývá příprava výletu. Proto se Vám snažíme v přípravách co nejvíce pomoci. Nabízíme Vám tyto dvě služby: jízdenky na městskou hromadnou dopravu, doprovod do lanového centra. Více informací o těchto službách si můžete přečíst v tomto přehledu.

Pizza k programu

K programům pro školy je možné objednat pizzu, kterou vám připravíme přímo u nás v lanovém centru. Po programu se tak můžete s dětmi posilnit a dát si naši pizzu třeba k obědu. Pizzu, prosím, objednávejte 2-3 dny dopředu emailem nebo telefonicky.