Školy a NZ - MŠ a 1. stupeň ZŠ

Příběh a dobrodružství jsou hlavním cílem programů v lanovém centru PROUD v Olomouci, které jsme připravili pro výlety mateřských školek, žáků 1. stupně základních škol nebo táborů neziskových organizací. Naše programy kombinují tematické hry a lezení na lanových překážkách a to vše s ohledem na věk návštěvníků.

Programy v lanovém centru PROUD Olomouc - Lazce

Připravíme pro děti zážitek, na který budou rádi vzpomínat. Můžete si vybrat příběhový program a s dětmi si vyzkoušet zajímavou práci detektiva Bystroočka, nebo pomoci trosečníku Selkirkovi najít cestu zpět domů. Pro nejmenší děti již od 3 let máme připravenou Dětskou a herní zónu, která je plná zábavy a dětem se nebude chtít odcházet.

Služby pro pedagogy

Víme, jak časově náročné pro kantory bývá příprava výletu. Proto se Vám snažíme v přípravách co nejvíce pomoci. Nabízíme Vám tyto dvě služby: jízdenky na městskou hromadnou dopravu, doprovod do lanového centra. Více informací o těchto službách si můžete přečíst v tomto přehledu.

Pizza k programu

K programům pro školy je možné objednat pizzu, kterou vám připravíme přímo u nás v lanovém centru. Po programu se tak můžete s dětmi posilnit a dát si naši pizzu třeba k obědu. Pizzu, prosím, objednávejte 2-3 dny dopředu emailem nebo telefonicky.