Adaptační programy

Jste nový kolektiv a potřebujete stmelit? Rozvíjejte spolupráci a komunikaci skupiny, budujte vzájemnou důvěru a zažijte spoustu zábavy, třeba při dobývání vrcholu K2. Adaptační programy určené pro pro 2. stupeň ZŠ a SŠ.
Město: Olomouc
Určeno pro: Školy a neziskové organizace
Délka programu: 4-16 h
Počet osob: 15-60
Minimální věk: 11

Cena od 250 Kč/osoba/program

Cena pro od 250 Kč/osoba/program

Možnosti realizace

Leden Duben Červenec Říjen
Únor Květen Srpen Listopad
Březen Červen Září Prosinec

Popis programu

 Adaptační program je určen žákům 6. ročníků ZŠ a studentům 1. ročníků SŠ (včetně víceletých gymnázií), které od nového školního roku fungují v novém kolektivu. Program nabízíme také školám, které pracují s nově vznikajícím kolektivem. Cílem programu je podpořit rozvoj skupiny, posílit pozitivní vztahy mezi žáky/studenty a rozvíjet spolupráci v rámci kolektivu.

• Program zaměřený na rozvoj spolupráce, komunikace, vzájemé důvěry, budování vztahu s učitelem a chybět nebude ani zábava.

• Součástí programu jsou seznamovací a poznávací aktivity, iniciační hry, týmové aktivity, nízké a vysoké lanové překážky
a vrcholem kurzu je jeden z našich skoků.

 

Program nabízíme ve variantách půldenní (4 hodiny), celodenní a dvoudenní.

PROGRAM

DÉLKA PROGRAMU

CENA

Půldenní - Dobytí vrcholu K2

4 hodiny

250 Kč

Celodenní - Nastartujte se

9:00-16:00

550 Kč

Dvoudenní - Visíme "Ftom" spolu

9:00-16:00, 2 dny

850 Kč

Cena zahrnuje: program, vyškolené instruktory, veškerý materiál, pojištění účastníků, doprovod zdarma. Celodenní a dvoudenní variana obsahuje v ceně také oběd (také pro doprovod).

Průběh programu na 4 hodiny - Dobytí vrcholu K2:

Dobytí vrcholu K2 není pouze o výstupu na tuto horu. Tým si bude muset zajistit povolení pro vstup do této oblasti, nakoupit dostatek potravit, vybudovat jednotlivé výškové tábory a připravit vrcholový tým k dobytí K2. Pokud vše zvládnou, čeká je ještě cesta zpět z vrcholu. Vrcholový tým bude potřebovat plnou podporu a spolupráci ostatních členů výpravy.

Program se skládá hlavně z týmových aktivit na zemi, lezení na vysokých lanových překážkách je součástí programu také, ale v omezené míře.

 

Služby navíc pro pedagogy ZDARMA

Víme, jak časově náročné pro kantory bývá příprava výletu. Proto se Vám snažíme v přípravách co nejvíce pomoci. Nabízíme Vám tyto dvě služby: jízdenky na městskou hromadnou dopravu, support. Více informací o službách naleznete ZDE.

Pizza k programu

K programům pro školy je možné objednat pizzu, kterou vám přivezeme přímo do lanového centra. Pizzu je třeba objednat nejpozději 2 dny před před programem. Ceník pizzy naleznete ZDE.