Výsledky Expedice Karakoram v Praze

Výsledky předchozích ročníků najdete zde.

 

Kategorie Základní školy 2016

 

Pořadí Škola Název týmu Počet metrů
1 ZŠ Jitřní Bratři z Družiny 33450
2 ZŠ Tupolevova Fanklub Míry Bláhy 32400
3 ZŠ Jitřní Crembrylláci 24950
4 ZŠ Litvínovská 500 Slim team 22950
5 ZŠ Litvínovská 600 Unicorns 22600
6 Gymnázium Hořovice GéVéHáčka 22100
7 ZŠ Jitřní Kwopíci 20200
8 ZŠ Litvínovská 500 Jidášovy klády 19450
9 ZŠ TGM Milovice Číslo 1 19400
10 ZŠ a MŠ Mladá Boleslav Kappa family 18000
11 ZŠ Tupolevova Kytičky 17900
12 ZŠ kpt. Jaroše Jarošova Jelita 17900
13 ZŠ Tupolevova Mrozici 16300
14 ZŠ Ústavní Delie 16250
15 ZŠ Jitřní 666 15850
16 ZŠ Jana Masaryka Palačinka 13850
17 ZŠ Dobříš Dobříš 2 13550
18 ZŠ Tupolevova Číči 13450
19 ZŠ Kouřim Semka 13350
20 ZŠ TGM Milovice Číslo 2 13250
21 ZŠ Jitřní Lambasci 13120
22 ZŠ Mělník Unicorns 13100
23 ZŠ Dolní Počernice Počernice 1 12850
24 ZŠ Tupolevova to naštve 12800
25 ZŠ Jitřní Missky s mlíkem 12600
26 ZŠ Mělník Jahůdka 12550
27 ZŠ Mělník Monkeys 11850
28 ZŠ Polabiny Stay Silver 11350
29 ZŠ Mělník Cannateam 10850
30 Sunny canadian school Deid ropes 10800
31 ZŠ Dolní Počernice Počernice 2 10600
32 ZŠ Dobříš Dobříš 2 9900
33 ZŠ Karla Čapka Lee-Kum-Lee 9700
34 ZŠ Jitřní Už jsme tady zas 9500
35 ZŠ Kouřim Velký holky 9400
36 ZŠ Karla Čapka Kappa 9300
37 ZŠ kpt. Jaroše Bídníci 9200
38 ZŠ Liteň Liteň 1 9000
39 ZŠ Litvínovská 600 Ízi granko 8850
40 ZŠ Ústavní Let´s go girls 8800
41 ZŠ Jitřní Němcovy kuřátka 8450
42 ZŠ Dobříš Prasátka 8250
43 ZŠ Mendíků AlfaBeta team 8200
44 ZŠ Dobříš Lentilky 8150
45 ZŠ Tupolevova xxxMasterzxxx 8050
46 ZŠ Liteň Liteň 3 8050
47 ZŠ Litvínovská 600 Čuchty 8050
48 ZŠ Jitřní Polská Warda 7750
49 ZŠ Jitřní SaKaHaDaKaMa  best team 7450
50 ZŠ O. Chlupa Okurky 7350
51 ZŠ kpt. Jaroše Jaroušci 7200
52 ZŠ a MŠ Kladno Čtveráci 7050
53 ZŠ Jitřní Supermanky 6700
54 ZŠ Mělník Šesťáci na lanech 6250
55 ZŠ Lechovice Lechovice 5850
56 ZŠ Liteň Liteň 3 5800
57 ZŠ Dobříš Cloud 5600
58 ZŠ Litvínovská 600 trudy team 5550
59 ZŠ Mendíků Kingové 5250
60 ZŠ Dobříš Ureš 5150
61 ZŠ Dobříš 9A-3 4950
62 ZŠ Jitřní 6 odstínů růžové 4700
63 ZŠ Mendíků Čokogírls 3650
64 ZŠ Mělník Kuny 3150
65 ZŠ Kouřim Malý holky 2600

 

Kategorie Střední školy 2016

 

Pořadí Jméno týmu Škola Počet metrů
1 Gymnázium Jana Keplera Keplerovi opičáci 38 950
2 Gymnázium Mimoň Boškof 30 300
3 Gymnázium Hořovice Angry birds 27 900
4 Gymnázium Jana Keplera Zlatí muži rozpolcené doby 26 700
5 Chemická škola Brno Chemici 26 400
6 Gymnázium Hořovice Tadíci 26 100
7 Gymnázium Jana Keplera Ridzoňovci 25 400
8 Gymnázium Hořovice Zlatá generace... 22 800
9 SŠ OGD Lysá nad Labem Jednorožci 20 850
10 SOS a SOU Čakovice Cheesecake 20 150
11 Gymnázium Hořovice Slovník spisovné češtiny 19 100
12 Gymnázium Hořovice 1.C.B 18 650
13 Gymnázium Hořovice Spolek Alfa 17 000
14 SOS a SOU Čakovice Čolici 13 300
15 Gymnázium Hořovice Anýžáčkové 11 150
16 Gymnázium Hořovice P.P.L. 7 650
17 SŠ OGD Lysá nad Labem Veterání 6 150
18 Gymnázium Hořovice 1.C.B  
19 SŠ OGD Lysá nad Labem Bílý cukr  

 

Kategorie Neziskové organizace - základní školy 2016

 

Pořadí Jméno týmu Organizace Počet metrů
1 Máyové 7. středisko Blaník 19900
2 Kaktusáci Středisko Willi Líbeznice  15200
3 Bambusáci Středisko Willi Líbeznice 14150
4 Amazonky Středisko Krahujec 11550
5 Lodyha Středisko Krahujec 10900
6 Méďové Středisko Říp 7250
7 Rysové Středisko Vrdy-Bučice 6550
8 Osiky Středisko Krahujec 6300
9 Šikulové Středisko Říp 6200
10 Kulibabky Středisko Willi Líbeznice 5400
11 Sojky Oheň Most 5100
12 Plantážníci Středisko Ostříž a Blaník 5050
13 Červení Opři se 4900
14 Ostříži Středisko Ostříž 4350

 

Kategorie Neziskové organizace - střední školy 2016

 

Pořadí Jméno týmu Organizace Počet metrů
1 To je jedno Opři se 14250
2 Fotoreport Středisko Blaník 10200
3 Tousti Opři se 7400

 

Kategorie Veřejnost 2016

 

Pořadí Jméno týmu Počet metrů
1 Drtiči Oliv 42200
2 Mountain Sound 27100
3 Pavouci 25650
4 Ha Va Y 25500
5 F+F Team 24200
7 Termix 18450
8 Matfyz 1 16250
9 Matfyz A 14950
10 DeDaJaMi 9400