Tábory pro děti

Jednodenní tábor v lanovém centru je plný zábavy, her a lezení (výuka jištění,nízké i vysoké lanové překážky, Krakonošova věž, lanovka), včetně opékání špekáčků.

Termíny v roce 2017
6.7. 13.7. 20.7. 27.7. 3.8. 10.8. 17.8. 24.8. 31.8. 

Popis programu:

 

Detektivní přípravka ( ve dnech 13.7. , 3.8., 24.8. )

Lanové centrum úzce spolupracuje se Školou pro OPRAVDOVÉ DETEKTIVY! Máte jedinečnou příležitost se stát detektivem či kriminalistou.

Budeme identifikovat různé předměty, zvuky a pachové stopy, budeme usvědčovat pachatele na základě porovnávání písma a otisků prstů. Dále si prověříme bystrost, postřeh a paměť. Ohledáme místo činu, ověříme si fyzickou zdatnost na nízkých lanových překážkách a polezeme na vysoké lanové překážky, abychom získali informace z kamerového systému. Závěrem si zastřílíme na cíl ve ztížených podmínkách.

Pašerácká výprava ( ve dnech 6.7., 27.7. , 17.8. )

V lanovém centru nalezneme batoh, který obsahuje tajnou, zašifrovanou zprávu. Vypadá to, že pašerák potřebuje pomoci s přepravou paše přes Krkonoše. Čeká na nás mnoho nástrah – hory jsou nevyzpytatelné!

„mezi lany“ ( ve dnech 20.7., 10.8.,31.8.)

Celý den strávený různými hrami s lany. Co všechno se dá dělat s lanem? Přeskakování, podbíhání, zhoupnutí, zavázání, rozvázání, svázání, uvázání, jištění, lezení, šplhání, a to není všechno!