Výhodný balíček: sebejištění + skok + lanovky

Cenově zvýhodněný balíček 3 oblíbených aktivit – sebejištění, skok na hrazdu z 10 metrů a okruh lanovek – to vše za akční cenu 300 Kč. Bez objednání o víkendech a státních svátcích, v ostatních dnech po předchozí domluvě.
Město: Brno
Určeno pro: Veřejnost
Délka programu: 2 h
Počet osob: 1-10
Minimální věk: 10

Cena 300 Kč/osoba/program

Není nutná objednávka Není nutná objednávka

Možnosti realizace

Leden Duben Červenec Říjen
Únor Květen Srpen Listopad
Březen Červen Září Prosinec

Popis programu

Na začátek si prolezete OKRUH SEBEJIŠTĚNÍ ve výšce 8 metrů, na který předtím pečlivě natrénujete s instruktorem na trenažéru. Po překážkách půjdete na adrenalinový bonbónek v podobě SKOKU NA HRAZDU z 10 metrů. Na závěr na Vás čeká zasloužená odměna v podobě 300 metrů dlouhých LANOVEK, které se skládají z 5 přejezdů a z kterých je úžasný výhled na Brno.

Více informací o sebebejištění se skokem ZDE a lanovkách ZDE. Programy lze absolvovat i zvlášť, avšak už ne za zvýhodněnou cenu.

Kdy můžete přijít?

Během celé sezony (DUBEN-ŘÍJEN) bez objednání vždy o víkendech a státních svátcích od 10 do 19 hodin (v tuto dobu je v centru připraven instruktor, který Vás provede programem – poslední vstup je možný v 18 hodin anebo ve všední dny po předchozím objednání (minimální počet na objednávku jsou 4 osoby).

 + KVĚTEN, ČERVEN A ZÁŘÍ:

PÁ • nově otevřeno od 14.00 - 19.00 hodin

+ ČERVENEC - SRPEN:

PO, ÚT, ST a PÁ  •  16.00–20.00 hodin  (v tuto dobu je v centru připraven instruktor, který Vás provede programem – poslední vstup je možný ve 20 hodin)

ČT  •  18.00–20.00 hodin

Pro koho je program vhodný?

Děti do 12 let mohou absolvovat program pouze v doprovodu dospělé osoby.
Minimální výška 140 cm.
Maximální hmotnost jezdce 130 kg.

Cena

Délka2 h
Počet osob1-10
Cena300 Kč
PoznámkaDélka programu je 2 až 3 hodiny.

Ceny jsou osvobozeny od DPH.